Hakkımızda
Hakkımızda

     Şirketimiz Ekrem Spor adı ile 1986 yılında kuruldu.
   
     30 senedir spor sektöründe global markalarla işbirliği içinde çalışmaya devam ediyoruz.

     Nike, Puma, Hummel, Skechers, Kinetix, Lotto gibi spor ayakkabı ve spor tekstilinde öne çıkan bayiliklerimizin yanı sıra Speedo, Arena, Selex, Spalding, Mikasa, Altis, Delta ve Voit gibi özel branşlara yönelik ürünlere sahip olan, spor aksesuarında söz sahibi olan markalarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyoruz.

     Tekstil üretimi de mevcut olan firmamız takımlara, kurumlara/şirketlere, gruplara özel forma, eşofman, tişört gibi ürünleri kendi adını taşıyan patentli markası ile imal edebiliyor.

     Kahramanmaraş Merkez ve Elbistan ilçemizde olmak üzere 2 noktada fiziki mağazalarımızla hizmet veriyoruz. 2017 yılında hayata geçirdiğimiz online satış sitemiz ile konum farketmeksizin ülke genelindeki müşterilerimize hizmet vermeye çalışacağız.

     Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak, iyi ürünleri seçerek doğru fiyatlarla müşterilerimize sunmak ve ürünlerimizin yanında ek faydalar sağlamak bugüne kadar nasıl amacımız olduysa; ileri dönemlerdeki ticaret hayatımızda bu değerlerimizden vazgeçmeyeceğiz.

     Saygılarımızla,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.