Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

ÖDEME GÜNELİĞİ

Ödeme sistemlerimizde kullandığımız ipara Türkiye’nin ilk online ödeme sistemi olarak, ödeme güvenliği alanında yaptığı atılımlar ve getirdiği yenilikler ile sektörün öncüsüdür ve sektöre yön veren şirketlerden birisidir.

Şirket, 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki yasa gereğince lisans başvusu sürecini tamamlamış ve BDDK tarafından denetlenen bir firma olarak, PCI-DSS sertifikalı altyapısı, 200’den fazla yazılımsal filtresi ve 7/24 canlı operatör destekli Fraud Yönetim Sistemimiz sayesinde hem işletmemizin hem de müşterilerimizin ödeme güvenliğini maksimum seviyede sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra sahtecilik önleme alanında Dünya’nın önde gelen firmalarından ACI Universal Payments’ın tescilli markası RED SHIELD’ın Türkiye’deki tek iş ortağı olarak uluslararası tecrübe ve bilgi birikimini Türk pazarına taşımaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.