Teslimat Koşulları

Teslimat Koşullarımız

    Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Bayram ve tatil günlerinden hemen sonraki ilk iş gününde ürününüz kargoya teslim edilecektir. Teslimat adresinin kargo çıkış noktamıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

    Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri sipariş onayından sonra özel olarak belirtilir.

     Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Telefon numaranızın güncel ve kullandığınız cep telefonunuz olması size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  Yurtiçi Kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir.

     Sitemizden yapacağınız alışverişlerde 50TL ve üzerindeki alışverişlerinize kargo ücretsizdir.

     Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

     www.ekremspor.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

     Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.